top of page
20151009_100502.jpg

Beach Tennis Pro OÜ on rannatennise toodete turustamisega tegelev ettevõte, mille arenemislugu sai alguse 2015. aastal. Meie ettevõte keskendub rannatennise toodete Eestisse toomise ja nende toodete müügiga. Kuna rannatennis on Eestis

ning ka mujal maailmas üha enam harrastajaid koguv spordiala, siis nõudlus selle alaga tegelemiseks vajaminevate  sporditarvete järele on suur. 

 

Oma tegevuses lähtume eelkõige soovist olla tarbijatele kättesaadavad, pakkuda kvaliteetseid tooteid ja parimaid hindu ning edendada rannatennist üldiselt. 

 

Tom Caruso bränd osutus nende suurepäraselt disainitud ning vastupidavate rannatennise reketitega üheks meie vaieldamatuks lemmikuks. Bränd, mis tegutseb Itaalias, kust pärinevad ühed maailma parimad rannatennise mängijad, on oma tegevusega saanud rannatennisest põhjalikud teadmised, mis nad on suutnud edukalt oma toodetele üle kanda. 

Alates 2019.aastast on Beach Tennis Pro tootevalikus ka bränd Sexy rannatennise tooted. Bränd Sexy on üha enam populaarsust koguv, sest nende reketitega mängivad maailma edetabeli kõige kõrgemaid kohti hoidvad mängijad ning seetõttu võib bränd Sexy tooteid pidada usaldusväärseteks kaaslasteks rannatenniseväljakul.

meie 
Eneli

Meie Eneli unistuseks on, et kõik mängiksid rannatennist. Eneli ise alustas rannatennise mängimisega 2013. aastal, osaleb aktiivselt võistlustel ning tahab mängida rannatennist igal võimalikul vabal hetkel. Eneli ootab kõiksugu pakkumisi rannatennisega seonduvalt, olgu selleks erinevatel üritustel rannatennist tutvustades, andes treeninguid ning kui on mõni uudis mis vajab kajastamist, siis võta ühendust Eneliga. 

Eneli mängu muudab paremaks Sexy reket Mission.

 

Sander

Pärast seda, kui meie Sander rannatennisega tutvust tegi, on tema suvine graafik ainult rannatennist täis, seda nii ise väljakul palli lüües, kui ka rannatennise tooteid tutvustades ning müües.

Kui Sul on küsimusi meie poolt pakutavate toodete kohta, siis võid kindel olla, et just Sander teeb Sulle parima pakkumise ning annab asjalikku nõu. 

Sanderit aitab rannatenniseväljakul Sexy reket Rasta Lion. 

 

DSC_6592_1.jpg
Ester

Tulud-kulud hoiab Beach Tennis Pro OÜs oma range kontrolli all meie Ester.

Ning kui deebetid-kreeditid paigas ja bilanss tasakaalus, siis naudib Ester meeleldi rannatennist Sexy bränd reketi Bufoga.

bottom of page