INFO MEIE TEGEMISTE KOHTA

Haabneeme GP on selleks korraks läbi ja meie klubi mängijate parimaks kohaks jäi 3.koht, mille suutsid saavutada meespaaris Mikk ja Sander.
Suurem heameel on aga selle üle, et meie klubi mängijaid oli võistlemas lausa 7 paari!
Nüüd on aeg analüüsideks ja veelgi suuremaks trenni tegemiseks kui siiamaani oleme saanud teha.
Suured tänud ka Eesti Rannatennis OÜle GP korraldamise eest.

Laupäeval toimus üle pika aja esimene rannatenniseturniir mis oli ühtlasi ka selle aasta suvehooaja esimene GP. Viljandi võttis mängijad vastu koos väga ilusa ilmaga ning loomulikult olid esindatud ka meie spordiklubi mängijad. Parima tulemuse tegid seekord Katrin ja Kätlin, kes võitsid kolmanda koha🏆. Aga mitte vähem pingelisemaid mänge ei mänginud Gerli ja Merle, Koit koos oma paarilise Karliga, Sander koos paarilise Taaviga ning Piret koos pa...

31.BTP rannatenniseturniir oli seekord täis ülipõnevaid, ülipikke ja tasavägiseid rannatennisemänge. Aitäh kõigile osalejatele ja mõnusat taastumist tänaseks 😉.
Naiste esikoht läks seekord ema-tütre duole Viljadist, ehk siis Gerlile ja Merlissale. Teisele kohale võitlesid ennast Merle ja Gerli L. ning kolmas koht kuulus Jaanikale ja Merlinile.
Meeste kõige kirkamad medalid läksid seekord Tallinnasse. Esikoht kuulus Tarmole ja Tõnisele, teine koh...

Peale viimast selle hooaja BTP turniiri on BTP edetabeli seis selline, et saame esikolmikusse jõudmise puhul õnnitleda naiste arvestuses Merlet, Esterit 🦁 ja Piretit ning meeste arvestuses Meelist, Koitu ja Margust. Esikolmikud saavad ka väärilised tasud selle aasta BTP edetabeli tipus olemise eest.
Õnnitlused kõigile selle hooaja aktiivsematele mängijatele. 💪🎉

Selle aasta viimane BTP rannatenniseturniir sai vägeva lõpu.
Naisteturniiri panid seekord lukku viljandlased Annely ja Kristel, kes näitasid kogu turniiri kindlat mängu. Teise koha pälvisid Võru-Tartu duo Sveta ja Eneli ning kolmandad olid kõige tublimad võrkpalluritest rannatennise mängijad Jaanika ja Merlin.
Meesteturniir kulges samamoodi tasavägiselt. Esikoha kindlustasid Koit ja Aldo, teise koha medalid said kaela Andri ja Janek ja kolmandana...

Sellel aastal saime vahva tunnustuse osaliseks, kui Eesti Tennise Liidu aastalõpu parimate autasustamisel sai Rahinge liivaplatside kompleks Regionaalse tennise arendaja auhinna.
Oli väga üllatav ja meeldiv, et meie väikesed tegemised Rahingel on ka teistele silma jäänud muude suurte ürituste ja turniiride seas üle Eesti. Seega saab väga hea asja üles ehitada ka ilma suurte investoriteta, kui seda teha hea meeskonnaga, südamega ja koostööd tehes....

Laupäeval sai peetud järjekordne BTP turniir, numbriga 29.
Kuna turniirile tahtjaid oli lausa nii palju, et pidime osadele paaridele ära ütlema (järgmine kord kiiresti-kiiresti esimestena kirja 😏), siis tegime sellise vangerduse, et 9 naispaari alustasid hommikupoole ja kella 15 ajal said väljakutele 6 meespaari.
Olid väga vinged täispikad mängud, nii mõnigi otsustavatesse settidesse minevad.

Naiste esikolmik moodustus seekord nii:
I koht Katrin...

Esimene selle hooaja siseturniir on peetud ja tundub, et tuleb kõige tasavägiseim hooaeg üldse, sest seekordsel turniiril ei olnud mitte ühtegi kiiret mängu 😃 . Kõik mängud olid nii tasavägised, et pidime turniiri lõpuaega nihutama (tänud pisikele Martenile, kes lubas meil üle aja mängida 🙂).


Pingeliste vastaseisude tulemused olid järgmised :

NAISED
I KOHT Margit ja Kristel
II KOHT Piret ja Ester
III KOHT Merle ja Gerli

MEHED
I KOHT Mee...

Reedest pühapäevani toimus Beach Tennis Tartu eestvedamisel selle aasta suurimad ITF turniirid Eestis. Kolme päeva jooksul osales kokku 75 mees-ning naispaari Eestist, Lätist, Venemaalt, Bulgaariast ning Kanadast. Kohal olid ka maailma absoluutsesse tippu kuuluvad mängijad ning pühapäevane 3000$ rahaturniir oli eriti vägevaid mänge hommikust õhtuni täis.
Kuigi eestlasted kahjuks nii kõrges konkurentsis esikohtadele ei mänginud, siis on heameel tõ...

Rahinge rannaliivaplatsidel oli sellel nädalavahetusel eriti vilgas elu käimas, sest Beach Tennis Pro korraldas selle aasta esimesed ITF turniirid Eestis.  Võrreldes eelmise aastaga oli ilm Rahingel lausa perfektne ning kohale oli tulnud mängijaid üle Eesti, Valgevenest, Venemaalt, Lätist ning isegi Kanadast. Kokku osales kahel turniiril 39 paari ja ka tribüünid olid mõlemad päevad vaatajaid täis. 
Naispaarismängudes jäeti mõlemal turni...

Please reload